Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 24.07.2015, 21:46
Dla bezstronnego obserwatora dobry mecz.

Zasłużony remis. Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie. Podobała mi się gra Guzmicia, Jovica, Mączyńskiego, Brożka.

Nie przegraliśmy. Za pół roku, u siebie będziemy mocniejsi.

Fajnie byłoby wygrać z Lechem.