Bardzo fajny mecz, dzięki obu trenerom nie było typowej młócki tylko obie drużyny próbowały grać piłka.
Popović bardzo dobrze, ale od 70 minuty był do zmiany, super Jović, dobrze Brożek. Gra dużo bardziej płynna niż w ubiegłym tygodniu, będzie dobrze
