Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 24.07.2015, 21:38
Połowa forumowiczów przecież brala remis w ciemno więc o co spiny? Skakać z radości powinni.
A tak już na serio:mecz super, jedne z lepszych derbów w ogóle. Szczególnie pierwsza połowa szybka i sporo akcji. Druga słabsza, pewnie też z powodu upału i zmeczenia pierwszą, ale również na wysokim poziomie. Takie mecze to mało spotykane wydarzenie w naszej lidze.
Aż miło patrzeć jak zawodznicy zape*dalają. Wywiad Krzyśka w przerwie super trafiony. Był błąd Głowy-zdarza się nAJlepszym, ale odpowiedzialność bierze cała drużyna.
Na minus sędziowanie i "oprawa" czy cokolwiek to było
A tak w ogóle to czytałem sporo wypowiedzi, że Buchalik przyspawany do linii bramkowej i nie wychodzi. Co powiecie o Cierzniaku? W kilku sytuacjach mógł się zachować lepiej i wyjść na przedpole. Również w sytuacji bramkowej. No i to jego granie na czas. On zaczął grać na czas w 10 minucie. Może myślał, że ukradnie te 80 minut Kto go wie...
Szkoda, że Rafael nie wszedł trochę wcześniej bo nie miał w sumie czasu żeby pokazać cokolwiek, a jak dla mnie Cywka był bezproduktywny. Boguski gdyby potrafił przyjąć piłke wyszedłby sam na sam pod koniec meczu no, ale.... Chociaż Jović wziął się za siebie Dziś chłopina zapie*dalał aż miło