Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 24.07.2015, 21:36
Oprawa obrzezanych niczym na 3 lidze.

Co do meczu: zwycięski remis. Pejsy są w gazie i naprawdę można się cieszyć że nie przegraliśmy. A zremisowaliśmy przede wszystkim dzięki mądrej grze.
Pierwsza połowa słabsza, w drugiej my kontrolowaliśmy grę. Do nikogo nie można się jakoś bardziej przyczepić wszyscy zagrali w miarę poprawnie.
Nie jest źle, za najlepszych czasów remisowaliśmy na Kałuży więc ten wynik trzeba docenić.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH