|
Oprawa obrzezanych niczym na 3 lidze.
Co do meczu: zwycięski remis. Pejsy są w gazie i naprawdę można się cieszyć że nie przegraliśmy. A zremisowaliśmy przede wszystkim dzięki mądrej grze.
Pierwsza połowa słabsza, w drugiej my kontrolowaliśmy grę. Do nikogo nie można się jakoś bardziej przyczepić wszyscy zagrali w miarę poprawnie.
Nie jest źle, za najlepszych czasów remisowaliśmy na Kałuży więc ten wynik trzeba docenić.
|