WISŁAZWE napisał(a):

Nic mnie tak nie w....iło dziś jak gra na czas.. Ja .......e, połowa tych gości nie wie chyba czym są DERBY.. Co to miało być? Żydki dziś ewidentnie do pyknięcia z palcem w dupie..
Jović, Brożek, Mączyński dla nich plus, im się chciało.
Popović - hamulcowy..
WYPIERD..ALA/J
|
Dla mnie Popović w kolejnym meczu pokazał sporo walki i chęci. Gość jest do ogarnięcia i będzie z niego dużo radości. Jak zawsze tragedia z Boguskim i Jankowskim, goście kasują po kilkanaście tysięcy miesięcznie i nie potrafią przyjąć piłki..