Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 24.07.2015, 21:33
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie tak nie w....iło dziś jak gra na czas.. Ja .......e, połowa tych gości nie wie chyba czym są DERBY.. Co to miało być? Żydki dziś ewidentnie do pyknięcia z palcem w dupie..

Jović, Brożek, Mączyński dla nich plus, im się chciało.
Popović - hamulcowy..






WYPIERD..ALA/J
Dla mnie Popović w kolejnym meczu pokazał sporo walki i chęci. Gość jest do ogarnięcia i będzie z niego dużo radości. Jak zawsze tragedia z Boguskim i Jankowskim, goście kasują po kilkanaście tysięcy miesięcznie i nie potrafią przyjąć piłki..
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!