Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 24.07.2015, 21:32
Nie pamiętam juz derbów na Craxie kiedy mieliśmy tyle płynnych akcji i stworzonych sytuacji. Ostatnich kilku meczy nie dało sie oglądać więc w sumie jest nieźle.

Ciekawe jakby potoczyło się spotkanie gdyby nie błąd Głowy.
Puchar jest na5z!