Arek - taki błąd, w takim meczu, na zakończenie kariery.... dlaczego

:(
Mecz dużo lepszy od tego z Górnikiem, dwa różne, piłkarskie światy.
Cierzniak poprawnie, dobrze że przy bramce nie zahaczył bo pewnie byłaby czerwona. Zupełnie nie rozumiem jego gry na czas w 65. minucie.
Cywka dużo walczył, ładne odbiory piłki.
Mąka bardzo pozytywny występ.
Popovic starał się rozgrywać, parę niedokładnych podań na dosłownie 5 metrów ale zrzucam to na karb braku zgrania (jeszcze).
Ze starych graczy:
Arek - niestety ten remis idzie na jego konto dziś.
Boguski - 21. minuta (Cetnarski) oraz 65. minuta (Rakels), gdzie przy kryciu po prostu statystuje graczowi, któremu ma odebrać piłkę, z czego wyszły 2 groźne strzały z dystansu - coś takiego doprowadza mnie do szału. O technice przyjęcia piłki w jego wykonaniu nie będę wspominać, żeby się nad nim nie znęcać. Poprawnie w ataku.
Jović, Brożek - nie wiem, co wzięli, ale też chcę trochę. Przecierałem oczy ze zdumienia, jak dobrze dziś grali.
Stonka nie pokazała nic i powinna dziś skasować równo 0 punktów.