|
przetrwaliśmy.
Jović i Brożek dziś najlepsi od nas. Po zejściu Pawła w ogóle nie stworzyliśmy zagrożenia
Ogólnie nuda.
Swoją drogą, jak Cracovia za Zielińskiego może tak dobre wyniki notować grając taki piach?
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|