|
Z tym charakterem to poza Sobolem, Głową czy Kosowskim znowu za wielu nie było.
Conajwyżej z większymi umiejętnościami - tu się zgodzę.
My zawsze mieliśmy pecha do właśnie chimerycznych gości ze słabą psychą.
Skład oceniam.... defensywnie.
Chociaż tyle, że Boguski gra za Burego. Wolałbym za Jovicia, ale przynajmniej to jedno skrzydło powinno funkcjonować jakoś w miarę.
|