Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.07.2015, 18:40
Nie szanować piłkarzy z powodu tego, że nie posiadają umiejętności Ronaldo czy Messiego ? Dobre.

fialo napisał(a):Wyświetl post
Problemy finansowe spowodowały, że piłkarzy z charakterem jacy tu byli jeszcze kilka lat temu wymieniliśmy na bezpłciowych przecietniaków. Ja się z tym pogodziłem. Śmieszą mnie tylko ludzie, którzy widzą w tych kopaczach jakieś nadzwyczajne cechy (ten gra świetnie tyłem do bramki, ten jest silny i wysoko skacze ). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu (piłkarskim, oczywiście).
A kim Wisła ma grać ? Jak na obecnie problemy finansowe to i tak dysponujemy dobrą kadrą nieodstającą dużo od czołówki, nawet jesteśmy w tej czołówce.