Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.07.2015, 16:44
Przed meczem, to w ciemno można stawiać, że stracimy bramkę, bo gra obronna za Moskala(i ogólnie "klasa" obrony), to wesoła twórczość. Dzisiaj pewno będzie podobnie, ale obyśmy strzelili więcej. Pan ("Nic nowego tutaj nie wymyślę")Kazimierz nie nastraja mimo wszystko optymistycznie.
Powód: Jedno zdanie.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.07.2015 o godz. 16:49.