Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8900
Stary 24.07.2015, 14:48
Poza Legią i Lechem innych klubów z Ekstraklasy nie widzę, które mógłby coś tam ugrać w europejskich pucharach. Ci, którzy twierdzą, że Lech jest bez szans w starciu ze Szwajcarami niech lepiej zobaczą ilu zawodników opuściło FC Basel po sezonie. Problemem Lecha jest na dzień dzisiejszy brak armat z przodu oraz kontuzje czołowych zawodników w szczególności Karola Linettego.
Odpowiedz cytując