dynek.pl napisał(a):

Akurat dzisiaj w Przeglądzie artykuł na ten temat:

Jak dla mnie to kluby wystepujace w pucharach poiwnny dostawac minimum 4 mln zlotych zeby jednak mieli ten mln euro na przygotowanie - wtedy moze taki Slask na przyklad bylby w stanie wczesniej sprowadzic takiego Gecova czy Bilinskiego.
Ale oczywiscie musza byc kluby, ktore nigdy nie zagraja w pucharach ale kreca nosem bo dla nich kasa z telewizji to prawie caly budzet.
|
Swoją drogą - ciekawe co się stało z tą kasą w Jadze ? budżet płacowy u nich jest jeden z najniższych w lidze ...
Wydatki Jagiellonii na płace piłkarzy - 6,8 mln PLN
Cały Budżet Jagiellonii - 18 mln PLN ...
Ładnie ktoś przytulił kasę.