Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8898
Stary 24.07.2015, 14:14
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Akurat dzisiaj w Przeglądzie artykuł na ten temat:




Jak dla mnie to kluby wystepujace w pucharach poiwnny dostawac minimum 4 mln zlotych zeby jednak mieli ten mln euro na przygotowanie - wtedy moze taki Slask na przyklad bylby w stanie wczesniej sprowadzic takiego Gecova czy Bilinskiego.
Ale oczywiscie musza byc kluby, ktore nigdy nie zagraja w pucharach ale kreca nosem bo dla nich kasa z telewizji to prawie caly budzet.
Swoją drogą - ciekawe co się stało z tą kasą w Jadze ? budżet płacowy u nich jest jeden z najniższych w lidze ...
Wydatki Jagiellonii na płace piłkarzy - 6,8 mln PLN
Cały Budżet Jagiellonii - 18 mln PLN ...
Ładnie ktoś przytulił kasę.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 24.07.2015 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując