Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8897
Stary 24.07.2015, 14:02
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim dawać premie za dostanie się do faz grupowych a nie za sam występ w 2giej rundize kwalifikacji ...

Swoją drogą te 130mln to napewno jest więcej niż w poprzednim kontrakcie ?
Mi się wydawało że było podobnie.

Przy budżecie Legii te 15 mln to też nie jest jakieś Aj waj.
Dla nas wiadomo - to prawie połowa budrzetu

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...941,1,721.html

tutaj info z sezonu 2012/2013

Mistrz dostawał wtedy 8mln PLN więc od tamtego roku kwota się niemal podwoiła !

A tu sezon 2013/2014

http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...-kas,id,t.html

Mistrz dostaje ~10mln

PS.
Znalazłem

W ubiegłym sezonie do podziału było 126 mln PLN - więc przyrost w tym sezonie nie powala - tylko 11mln PLN - mniej niż 10%.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...581,1,381.html
Ostatnio edytowane przez Angmir : 24.07.2015 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując