Angmir napisał(a):

Przede wszystkim dawać premie za dostanie się do faz grupowych a nie za sam występ w 2giej rundize kwalifikacji ...
Swoją drogą te 130mln to napewno jest więcej niż w poprzednim kontrakcie ?
Mi się wydawało że było podobnie.
Przy budżecie Legii te 15 mln to też nie jest jakieś Aj waj.
Dla nas wiadomo - to prawie połowa budrzetu
|
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...941,1,721.html
tutaj info z sezonu 2012/2013
Mistrz dostawał wtedy 8mln PLN więc od tamtego roku kwota się niemal podwoiła !
A tu sezon 2013/2014
http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...-kas,id,t.html
Mistrz dostaje ~10mln
PS.
Znalazłem
W ubiegłym sezonie do podziału było 126 mln PLN - więc przyrost w tym sezonie nie powala - tylko 11mln PLN - mniej niż 10%.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...581,1,381.html