dynek.pl napisał(a):

Akurat dzisiaj w Przeglądzie artykuł na ten temat:

Jak dla mnie to kluby wystepujace w pucharach poiwnny dostawac minimum 4 mln zlotych zeby jednak mieli ten mln euro na przygotowanie - wtedy moze taki Slask na przyklad bylby w stanie wczesniej sprowadzic takiego Gecova czy Bilinskiego.
Ale oczywiscie musza byc kluby, ktore nigdy nie zagraja w pucharach ale kreca nosem bo dla nich kasa z telewizji to prawie caly budzet.
|
Przede wszystkim dawać premie za dostanie się do faz grupowych a nie za sam występ w 2giej rundize kwalifikacji ...
Swoją drogą te 130mln to napewno jest więcej niż w poprzednim kontrakcie ?
Mi się wydawało że było podobnie.
Przy budżecie Legii te 15 mln to też nie jest jakieś Aj waj.
Dla nas wiadomo - to prawie połowa budrzetu