Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8896
Stary 24.07.2015, 13:55
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Akurat dzisiaj w Przeglądzie artykuł na ten temat:




Jak dla mnie to kluby wystepujace w pucharach poiwnny dostawac minimum 4 mln zlotych zeby jednak mieli ten mln euro na przygotowanie - wtedy moze taki Slask na przyklad bylby w stanie wczesniej sprowadzic takiego Gecova czy Bilinskiego.
Ale oczywiscie musza byc kluby, ktore nigdy nie zagraja w pucharach ale kreca nosem bo dla nich kasa z telewizji to prawie caly budzet.
Przede wszystkim dawać premie za dostanie się do faz grupowych a nie za sam występ w 2giej rundize kwalifikacji ...

Swoją drogą te 130mln to napewno jest więcej niż w poprzednim kontrakcie ?
Mi się wydawało że było podobnie.

Przy budżecie Legii te 15 mln to też nie jest jakieś Aj waj.
Dla nas wiadomo - to prawie połowa budrzetu
Ostatnio edytowane przez Angmir : 24.07.2015 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując