Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
pax97
Junior Member
Od: 02.2015
Offline
#
74
24.07.2015, 11:04
Wygramy. Przeczuwam że będzie 2:0 Zieliński jeszcze nie przegrał wiec pierwsza porażka będzie bardzo bolesna.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie
pax97
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pax97
Znajdź inne posty napisane przez pax97