O tym pisałem wczoraj - jak odpowiednio wykorzystamy Bogusia i Jankesa jest duża szansa, że osiągniemy korzystny rezultat.
Formacja oparta na 2 trójkątach - w środkowej strefie i w napadzie. Boczni obrońcy wysunięci podłączający się do akcji na zasadzie fałszywych skrzydłowych. Zagęszczamy środek pola. Cywka i Mąka jako DP, choć ten pierwszy miałby zadania ofensywne wspierając Popovicia. Brożek w przodzie nie jest osamotniony. Skoro Boguski jest od brudnej roboty, niech ją robi w przodzie zwalniając miejsce. Przy dośrodkowaniach z prawej czy lewej strony jest albo Brożek, albo jak piłka przejdzie dalej obronę jest Boguski/Jankes.
W razie chujni z grzybnią do zmiany Popovic, wprowadzić Crivellaro.