|
Derby to derby i nie chcę powtórki z ubiegłego roku. Trzeba grać i zapierdalać przez 95 minut, anie przez 30 a resztę stać na boisku. Być może na przekór wszystkim ale ja postawiłbym w tym meczu na Boguskiego i Jankowskiego, w środku zaś Crivellaro za Brożkiem, Cywka na "8" i Mączyński na "6". Jankowski gra naprawdę nieźle, a Boguś na pewno będzie zapieprzał. Przypuścić na nich totalny atak i zastosować pełen pressing i wygrana jest Nasza ------->>> Jazda, Jazda Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|