Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline
#
67
24.07.2015, 08:16
[QUOTE=FraMat;1408559]Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej
niedocenianego
, moim zdaniem, polskiego trenera.
heh z tego co pamietam to doceniany był ,a nawet wyceniany....
marcinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinm
Znajdź inne posty napisane przez marcinm