Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 24.07.2015, 05:46
Obawiam się że znowu puchar zostanie olany (oby nie!). Mecz z Ruchem jest pomiędzy meczami z Legią i Lechią. Mam nadzieje na najlepszy skład z możliwych na Ruch.
Odpowiedz cytując