Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 23.07.2015, 23:21
Jutro będzie "garbata dola".

Pierwszy mecz mamy za sobą, nieudany zresztą ale przykład Legii pokazuje że można mieć pierwszy mecz tragiczny a następne dwa zagrać bardzo dobrze. Oby tak było z nami. Będzie dużo walk jak zawsze więc na styl nie ma co patrzeć. Liczą się tylko 3 pkt.

I trochę WIARY co niektórzy. Najgorzej to mecz przegrać już w szatni. A piłkarzy tej Wisły trzeba szanować bo nie widać by odwalali jakąś maniane, czasami braki umiejętnośći i chłodnej głowy, bo o braku walki powiedzieć nie można. Więc jak dają z siebie wszystko to ich trzeba wspierać, szczególnie że klub wychodzi po dołku na prostą.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH