Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 23.07.2015, 23:00
Dupcy wam się w głowach już od tych upałów, albo za długo na forum siedzicie. Kto by pomyślał, że kibicom Wisły trzeba tłumaczyć dlaczego nie można obrażać piłkarzy Wisły (dopóki nie odwalą jakiegoś numeru).

Jak coś pójdzie nie tak i będziemy grali np. w okręgówce, to też będziecie jechać piłkarzy, że nie umieją grać jak czołówka ligi?

Moja rada - idą derby, ukierunkujcie nadmiar energii w ich stronę.