|
A dlaczego niby mam go szanować? Wisła to dla mnie przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą na trybunach i którzy poświęcają dla niej swój czas i pieniądze i niejednokrotnie zdrowie. A nie kopacze urodzeni kilometry stąd, dla których to po prostu kolejne miejsce pracy, miejsce gdzie za marne kopanie piłki dostają niewspółmierne duże pieniądze. Od kopacza przede wszystkim należy wymagać, a nie głaskać go po jajach. Być piłkarzem u nas to zajebista robota, chuja od siebie dajesz, ale jesteś świętą krową bo jesteś "piłkarzem", więc należy ci się szacunek za sam fakt bycia "piłkarzem". Cudzysłów tu jest nieprzypadkowy, bynajmniej.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|