Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 23.07.2015, 22:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę dziwi mnie moda na głaskanie tych kopaczy.
odróżniasz głaskanie od zwykłego szacunku? czy jeśli nie obrażam, nie wyzywam naszych kopaczy to od razu ich ubóstwiam?

Gdybyś chociaż używał merytorycznej krytyki, ale oczywiście lepiej zwyzywać kogoś od paralityków czy partaczy.

słońce, świeci nad nami (..)

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jesteś kibicem Wisły Kraków, powinieneś szanowac każdego jej piłkarza. Każdego z nich traktować jak brata. Ach, zapomniałem, że dzisiejsza młodzież nie zna pojęcia szacunek.
Amen