|
Kuerwa jak ja czytam o jakims szacunku do pilkarzy pokroju Buchalika, Boguskiego, Jankowskiego, Burligow i reszty partaczy to mnie krew zalewa. Za co ja mam ich szanowac - to pierwsze pytanie. Drugie pytanie - skoro oni zasluguja na szacunek to ja nie wiem jak okreslic w takim razie stosunek do pilkarzy pokroju Glowackiego czy Sobolewskiego - ubostwienie, milosc?
|