Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.07.2015, 21:57
Już jest tu taki jeden, który zaklina rzeczywistość jacy to nie jesteśmy zajebiści, szkoda że nie ma to nic wspólnego z prawdą. Oczywiście, że wiem jaką mają psychikę poza 5 nowymi są starzy, którzy pokazali jakie maja "jaja" w poprzednim sezonie.

Naprawdę dziwi mnie moda na głaskanie tych kopaczy. Wielu z nich ma robotę życia bo daje od siebie naprawdę niewiele, a o pieniądzach jakie zarabiają, normalni ludzie mogą co najwyżej pomarzyć. Ale spoko, chcesz ich głaskać to ich głaskaj. Problemy finansowe spowodowały, że piłkarzy z charakterem jacy tu byli jeszcze kilka lat temu wymieniliśmy na bezpłciowych przecietniaków. Ja się z tym pogodziłem. Śmieszą mnie tylko ludzie, którzy widzą w tych kopaczach jakieś nadzwyczajne cechy (ten gra świetnie tyłem do bramki, ten jest silny i wysoko skacze ). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu (piłkarskim, oczywiście).
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!