Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.07.2015, 21:43
fialo napisał(a):Wyświetl post
Niestety smutnych czasów doczekaliśmy. Ale to możemy podziękować naszym poprzednim i przede wszystkim jeszcze poprzednim władzom. Derby jutro, a my kompletnie nie mamy argumentów. W drużynie paralityk na paralityku. Nie widzę jednego zawodnika, który mógłby to pociągnąć, generalnie mamy piłkarzy, który przy 0-0 w 70. minucie będą grali na czas, zobaczycie. Oni nie mają jaj, nie wiedzą co to derby. Kto ma tam jutro zrobić różnicę? Jankowski? Mączyński? Brożek od pół roku pod formą? Wolne żarty. Ciężko o optymizm i nie ma go we mnie za grosz. Nawet nie chodzi o umiejętności, tylko o psychikę tych gości. Oni nie wyszarpią zwycięstwa w 90 min., liczba straconych punktów w doliczonym czasie gry w tamtym sezonie nie wzięła się z powietrza. Ogólnie mam najgorsze przeczucia przed tym meczem. Obym się pomylił, ale niestety nie ma ku temu kompletnie przesłanek.

JżS!!!
Kolego, w drużynie jest 5 nowych gości a ty już wiesz jaką mają psychikę? paralityk na paralityku? mówisz o naszych piłkarzach, więc należy im się choć odrobina szacunku.

tak nisko już zeszliśmy, że z frustracji po jednym remisie musimy wyzywać własnych piłkarzy? To ma podnieść ich morale? Głowacki też jest paralitykiem? Potrafisz mu to powiedzieć w oczy?

żal, gdzie jest moderator?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.07.2015 o godz. 21:45.