|
Zmieniłem zdanie odnośnie tego pucharu. W tym ciemnym tunelu musowo jest sięgnięcie po ten puchar (czyli po światło). Było nie było - kolejne trofeum do kolekcji, europejski puchary, etc. Chvj, że z pastuchami itd. Trzeba sięgać teraz wszystkiego, co dawałoby jakąkolwiek nadzieję na lepsze jutro.
Jak nie stać na single malt, to i bolsa wypijesz.
|