Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.07.2015, 13:24
Zmieniłem zdanie odnośnie tego pucharu. W tym ciemnym tunelu musowo jest sięgnięcie po ten puchar (czyli po światło). Było nie było - kolejne trofeum do kolekcji, europejski puchary, etc. Chvj, że z pastuchami itd. Trzeba sięgać teraz wszystkiego, co dawałoby jakąkolwiek nadzieję na lepsze jutro.

Jak nie stać na single malt, to i bolsa wypijesz.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując