Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.07.2015, 13:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?

Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.


A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
Tak jeden mecz.Oj dawno nie wygraliśmy tych rozgrywek oj dawno.Mam nadzieję,że Kaziu nie odpuści tych rozgrywek a to teoretycznie łatwa droga do Pucharów.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując