Kocur napisał(a):

Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?
Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.
A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
|
Tak jeden mecz.Oj dawno nie wygraliśmy tych rozgrywek oj dawno.Mam nadzieję,że Kaziu nie odpuści tych rozgrywek a to teoretycznie łatwa droga do Pucharów.