Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.07.2015, 12:18
Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?

Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.


A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując