Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
7
23.07.2015, 12:16
Poza tym, to nie miałby być, że każda z 4 najlepszych drużyn poprzedniego sezonu jest rozstawiona i dostaje własną ćwiartkę? A w jednej połówce jest Jaga, amica, Śląsk..
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence