Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.07.2015, 12:15
Zero odpuszczania ! Mamy zajść jak najdalej się da, Wisła to za duża marka ,żeby sobie z Pucharu Polski cyrk robić tak jak to było w ostatnim sezonie! Swoją droga liczyłem na jakiś "egzotyczny" wyjazd ale znów się przeliczyłem
Odpowiedz cytując