wolfu napisał(a):

Niestety, lekka obawa przed derbami dobitnie pokazuje, jak bardzo cofnęliśmy się w tył. Wisła nie jest faworytem w meczu z drużyną, która niedawno spadła do 1 ligi. Fakt faktem, Cracovia ostatnio naprawdę dobrze się prezentuje. Jutrzejszy mecz moim zdaniem pokaże dokładnie, jaka jest różnica poziomów między drużynami. Obstawiam jednak gładkie 2-0 dla nas, przebudzenie się Tomka Cywki i ponowny popis Crivelaro
|
Piszesz tak jakby Cywka zagrał ze 3 sezony w naszej ekstraklasie z czego 2 ostatnie na bardzo słabym poziomie :] A zagrał dopiero 1 (!) mecz w naszej kopanej, więc spokojnie.