Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.07.2015, 10:00
Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.
Co prawda wykonawcy sprawiają, że organizacja gry obronnej wychodzi im gorzej niż wynika z ustawienia - boczni obrońcy kurczowo trzymają się swojej strony nawet w przypadku zmasowanego ataku stroną przeciwną, ale w ofensywie wychodzącej z zagęszczania gry na własnym polu i udziale w kontrach prawie całej drużyny stają się groźni.
Środkowy pomocnik szybko rozdziela piłki do grających na skrzydłach dwóch napastników (!), którzy stwarzają zagrożenie pod bramką rywala.

Mam nadzieję, że Moskal wymyśli na to coś skutecznego. I że pasiaki spalą się z ambicji wygrania przed własną publicznością.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....