Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.07.2015, 23:02
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jazda z ******!!!! Parchy są podobno faworytem więc przeczuwam gładkie 3:0 dla nas


W derbach nie ma nigdy faworytów,to inny mecz


Pamietam poprzednie,mysle ze Rysiek Guzmics tez pamieta.......trzeba wziasc za to rewanz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI