Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.07.2015, 22:51
Proszę Pana ale anty futbol to nie tylko my prezentujemy. Oni też nie grają Barcelony. Dajcie juz spokój wygrali na farcie mecz, a my już panika na całego. Mecz jak to każde ostatnie derby będzie wyrównany i wygra drużyna z większym szczęściem. Mam nadzieje ze będzie to Wisełka . W końcu jeśli już mamy wygrać 1 raz w sezonie to dlaczego nie właśnie z pejsami i jeśli ktoś ma przerwać serie meczów bez porażki sąsiadki to właśnie MY.