Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.07.2015, 22:22
Derby to sa dla Glowy, Burego , kulawego Brozia i troche dla Boguskiego .... dla reszty to kolejny wyjazd - tylko ze 5 minutowy , i juz nie pieprzcie ze nikt nie wierzy w zwyciestwo - bo wiara - wiara - a zdrowy rozsadek to co innego ..... po prostu po tym antyfutbolu piatkowym sa powodu do DUZYCH obaw- nie mieszajcie wiary kibicowskiej do zdrowego rozsadku bo jesli pojdzie zle to ZNOWU bedzie zbiorowe harakiri i wysyp netowych szeryfow na tym forum ...pokora jeszcze nikomu nie zaszkodzila