|
Jakim k... faworytem ? Naoglądaliście się chyba za dużo nc plus ostatnio. Przypominam tu wszystkim ,że to MY JESTEŚMY WISŁA KRAKÓW i to oni niech się nas boją. Krew mnie zalewa czasem. Derby to derby. Zresztą my mamy lepszych piłkarzy i mam nadzieję,że w tym meczu wszystko się zazębi tak,że potem na odstrzał bierzemy amike ,która myślami będzie przy Basel i legie, która także gra w pucharach i to dla nich jest priorytetem.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|