|
Akurat w nieodpowiednim momencie trafiły sie Nam te derby. Nowi gracze, ktorzy musza sie jeszcze docierac ze soba a rywalem druzyna, ktora miała swietna koncowke sezonu i chyba dalej sa w transie (pokonali Lechie ale byli lepszym zespołem). Na szczescie derby to derby wiec 100% mobilizacji i jedziemy z nimi. Myslałem, ze nie dozyjemy czasow w ktorych przed meczem derbowym to zydki beda faworytem
|