Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
37
22.07.2015, 21:06
nie ma co się nastawiać na dobry mecz bo jak to derby pokazały już nie raz, jest to mecz walki i mega kopanina. Kiedyś dobra żydowska passa musi się skończyć i będzie to w piątek.
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303