|
Jakich to czasów dożyliśmy, że niektórzy remis w derbach biorą w ciemno...
Chciałbym wreszcie żebyśmy na Kałuży zagrali fajny mecz i odnieśli pewne zwycięstwo ale to raczej mało prawdopodobne niestety. Oczywiście jak wymęczymy 1:0 to i tak będę mega szczęśliwy. Ważne 3 punkty, to mogłoby tchnąć dobrego ducha w drużynę, jak za Mamskanta.
|