Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.07.2015, 20:42
Jakich to czasów dożyliśmy, że niektórzy remis w derbach biorą w ciemno...

Chciałbym wreszcie żebyśmy na Kałuży zagrali fajny mecz i odnieśli pewne zwycięstwo ale to raczej mało prawdopodobne niestety. Oczywiście jak wymęczymy 1:0 to i tak będę mega szczęśliwy. Ważne 3 punkty, to mogłoby tchnąć dobrego ducha w drużynę, jak za Mamskanta.