Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 22.07.2015, 20:32
0 22 "No, jeżeli jednym z naszych większych przewałów jest sezon Wdowczyk Peterscu to nie mam więcej pytań"

teraz robicie to na chama , przykładów nie muszę dawać ? przyznam że za wdowczyka wyglądało to trochę subtelniej , wdowczyk jest synonimem korupcji, nie wiem co robi jeszcze w futbolu,miał za uszami u scyzoryków, miał i u was, tacy ludzie się nie zmieniają
Odpowiedz cytując