0 22 "No, jeżeli jednym z naszych większych przewałów jest sezon Wdowczyk Peterscu to nie mam więcej pytań"
teraz robicie to na chama , przykładów nie muszę dawać ? przyznam że za wdowczyka wyglądało to trochę subtelniej , wdowczyk jest synonimem korupcji, nie wiem co robi jeszcze w futbolu,miał za uszami u scyzoryków, miał i u was, tacy ludzie się nie zmieniają