Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
PrądnikCz.
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
35
22.07.2015, 20:22
Żadnych k... remisów w ciemno, TYLKO zwycięstwo! Nieważne jak, byle by były 3 punkty!
PrądnikCz.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrądnikCz.
Znajdź inne posty napisane przez PrądnikCz.