Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.07.2015, 18:23
Jazda z pejsami. Kogo my się mamy bać? Kto tam gra? mamy lepszych piłkarzy, ale jeszcze nie zgranych. Musimy pokazać im miejsce w szeregu. Niech spadają na dół tabeli gdzie ich miejsce. Wygrywamy 3-0 i przestaja ujadac w necie. Wisełko jesteś lepsza, musisz wygrać!!!