Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.07.2015, 17:18
0 22 nie porównuj Wisły z wami,nie miała nic do gadania podobnie jak inne kluby wojskowe takie jak Zawisza czy Śląsk, warszawka miała kogo chciała i kiedy chciała z małymi wyjątkami, takie rzeczy możliwe tylko u was , ale co się dziwić jak tradycja "organizacyjna" pozostała do dzisiaj czego dowodem jest pani Ostrowska i prezes koralik, jak myślisz dlaczego jesteście znienawidzeni w całej Polsce? wiele osób pamięta tamte czasy a dzisiaj kontynuujecie "tradycje" czego przykładem są wałki sędziowskie dające wam tytuł, wystarczy przypomnieć sezon wdowczyka i Petrescu, nie ma co się obrażać tylko spojrzeć prawdzie w oczy, prawdy nie zakrzyczysz
Odpowiedz cytując