|
Nowe grajki niech sobie zakodują w łepetynach, że z tymi ....ami liczą się tylko 3pkt. Żadne granie na remis, sranie się z wybiciem piłki i odstawianie nogi. Porażka jest nie do wytłumaczenia ,a zaufanie ciężkie do nadrobienia u kibiców.
Rozjebać gnój po polu i tyle w temacie.
|