Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 22.07.2015, 16:55
Nowe grajki niech sobie zakodują w łepetynach, że z tymi ....ami liczą się tylko 3pkt. Żadne granie na remis, sranie się z wybiciem piłki i odstawianie nogi. Porażka jest nie do wytłumaczenia ,a zaufanie ciężkie do nadrobienia u kibiców.


Rozjebać gnój po polu i tyle w temacie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO