Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 22.07.2015, 16:27
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
(...)

Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).
A może tak nie dawać komuś miejsca w składzie z urzędu? właśnie dlatego nie powinniśmy tratować zawodników jak gwiazdy i wystawiać bez żadnego przygotowania do meczu.
Co mają sobie myśleć zawodnicy którzy solidnie pracowali przez ostatni miesiąc? przylatuje gwiazda d77 i dostaje miejsce za darmo?

koledze tam dzisiaj mocno dopieściło słońce


Co do samego meczu. Liczy się tylko wygrana, ale obiektywnie rzecz biorąc faworyta w tym meczu nie ma, a jeśli jest to na pewno nie jesteśmy nim my.