ABGwislakABG napisał(a):

I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
(...)
Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).
|
A może tak nie dawać komuś miejsca w składzie z urzędu? właśnie dlatego nie powinniśmy tratować zawodników jak gwiazdy i wystawiać bez żadnego przygotowania do meczu.
Co mają sobie myśleć zawodnicy którzy solidnie pracowali przez ostatni miesiąc? przylatuje gwiazda d77 i dostaje miejsce za darmo?
koledze tam dzisiaj mocno dopieściło słońce
Co do samego meczu. Liczy się tylko wygrana, ale obiektywnie rzecz biorąc faworyta w tym meczu nie ma, a jeśli jest to na pewno nie jesteśmy nim my.