|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#25

22.07.2015, 15:40
|
ABGwislakABG napisał(a): 
|
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
|
Moskal twierdzi, że nie
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ue,nId,1857242
|
|