Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.07.2015, 15:40
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
Moskal twierdzi, że nie

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ue,nId,1857242