Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.07.2015, 14:51
Ja mam taką teorię - w spotkaniu z Górnikiem graliśmy padakę, nie działo się nic bo to właśnie był trening przed derbami, w których piłkarsko nie dzieje się nic i obie ekipy grają gówno. Górnik okazał się idealnym sparingpartnerem, teraz to wykorzystać przeciw pasiastej dziwce.
Anty PO-PiS!!!