|
Ja mam taką teorię - w spotkaniu z Górnikiem graliśmy padakę, nie działo się nic bo to właśnie był trening przed derbami, w których piłkarsko nie dzieje się nic i obie ekipy grają gówno. Górnik okazał się idealnym sparingpartnerem, teraz to wykorzystać przeciw pasiastej dziwce.
|