|
wszystko co nie będzie porażką brałbym przed meczem w ciemno. Ale oczywiście walczyć, biegać, zapierdalać - takie powinno być motto. Piłkarze powinni wyjść na ich śmierdzący stadion i grać tak, jakby ten mecz decydował o ich życiu.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.07.2015 o godz. 11:55.
|