Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.07.2015, 10:56
wszystko co nie będzie porażką brałbym przed meczem w ciemno. Ale oczywiście walczyć, biegać, zapierdalać - takie powinno być motto. Piłkarze powinni wyjść na ich śmierdzący stadion i grać tak, jakby ten mecz decydował o ich życiu.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.07.2015 o godz. 11:55.